úterý 2. září 2014

Já o koze..

Táák, přišel čas na první dojmy z nákupu na ruzova10.cz o kterém jsem vám psala minule. 
Věděla jsem, že chci tělové mléko, ale nevěděla jsem jaké, nakonec jsem tedy zvolila klasickou kozí řadu. A udělala jsem dobře. Mléko vůbec nevoní/nesmrdí po kozách, ale příjemně, tak nějak čistě voní. Mléko je standardně bílé barvy. Konzistence je velmi příjemná, lehce se roztírá, ale není vůbec vodový, krásně hydratuje. Po namazání nelepí, což je veliké plus, není totiž nic lepšího, než se namazat a pak čtvrt hodiny čekat, než se budete moci obléknout. Jediné mínus je měkký plast obalu, lehce se promáčkne, ale to je jen detail, na funkčnost to nemám sebemenší vliv.
Perfektní dávkování pumpičkou, to já velice ráda o objemu neuvěřitelných 400ml, za cenu 119 kč, no není to super kup? JE!
Myslím, že až dopotřebuji současné balení, což nebude jen tak, objednám znovu, jsem s ním nadmíru spokojena. Cenově se vyrovná Balee, ale vlastnostmi je o nějaký level výše. 

Doporučuji jak eshop, tak mléko :)

PS: uvítám další tipy na super produkty, nejen o Ziaji.Krásný den, Luci

1 komentář:

  1. Já miluji jejich kakaovou řadu, ať již tělové mléko či máslo. Rovněž mají výborné pleťové krémy. Výborně se mi osvědčil okurkový a pak olivový pleťový krém.

    Radu UltimateChic

    OdpovědětVymazat