středa 29. ledna 2014

Intenzivní hydratační denní krém DermoPURIFYER

Co slibuje výrobce:

- Krém pleť intenzivně hydratuje a pomáhá předcházet jejímu vysoušení vlivem dermatologické
  léčby akné.
- Zklidňuje podrážděnou pleť a účinně posiluje ochrannou kožní bariéru.
- Dekandiol působí antibakteriálně a pomáhá předcházet podráždění pleti.
- Karnitin reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu.
- SPF 30 + UVA ochrana chrání pleť před negativními vlivy UV záření.
- Bez olejových složek a parfemace.
- Při pravidelném používání dojde k celkovému zlepšení stavu pleti. Pleť bude opět vláčná a hebká.

Co říkám já:

- Krém opravdu dost hydratuje, dokonce si velmi rozumí i s mou velmi suchou atopickou pokožkou, kterou nejen nedráždí, ale opravdu je po něm hebká a hydratovaná, což se u mnoho krémů nestává, většinou slibů kopa, ale skutek utekl.
- Jestli pleť zklidňuje, to úplně říci nemohu. Spíše je hned po namazání lehce červená, ale nic nepálí, neštípe, po několika minutách se vše vytratí a získá svou barvu.
- Pozitivní účinky na akné jsou prokazatelné už cca po týdnu až dvou mazání. Ono je vidět celkové zlepšení pleti, získá jak se říká tzv. zdravou barvu.
- Krém je podle mne mírně parfémovaný, i když by být neměl. Vnímám to jako nevtíravou, slabou vůni, kterou ani nedokážu k ničemu přirovnat - možná pomatení smyslů??

Pro někoho by mohla být odrazující cena, která činí 400kč. Sehnat se dá také málo kde, kromě internetu je k dostání pouze ve vybraných lékárnách a to ještě vždy v jednom - dvou kusech. 
- Pro atopiky jasná volba!


Za velmi praktickou věc považuji lahvičku s pumpičkou, nejen kvůli hygieničtějšímu dávkování, ale hlavně kvůli pohodlnosti :)  


Samotný krém má lehce nažloutlou barvu, roztírá se lehce, netvoří žádný mastný film. Dokonce nedělá neplechu ani pod makeupem. Cca takovéto množství (lískový oříšek) se získá jedním pumpnutím.

Krásný den, Luci

Žádné komentáře:

Okomentovat